• ZNC 3 Zondag

  • ZNC 3 (zo)

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 10:00ZNC ZON-3 - WEO 3Sportpark Heiligelaan
    10 mrt. 09:30Drieborg 3 - ZNC ZON-3Sportpark Lubbert Bruins
    17 mrt. 10:00ZNC ZON-3 - WVV 3Sportpark Heiligelaan
    24 mrt. 11:00Stadskanaal 4 - ZNC ZON-3Sportpark Pagedal
    7 apr. 10:00ZNC ZON-3 - Bellingwolde 3Sportpark Heiligelaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    zo 25-feb.Nieuweschans 2 - ZNC ZON-33 - 1regulier
  • Poulestanden ZNC 3 (zo) ( 5e klasse 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZNC ZON-31190259174227
    2Nieuweschans 2980152153724
    3BNC 2108024383524
    4BATO 387013292321
    5Stadskanaal 4851229111816
    6Heiligerlee 4114163048-1813
    7MOVV 393243540-511
    8Drieborg 3113171933-1410
    9WVV 392251628-128
    10Bellingwolde 382062334-116
    11THOS 210118743-364
    12WEO 310109867-593

    Poulestanden ZNC 3 (zo) ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 46 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZNC ZON-321108444
    2Engelbert 5210156-13
    3Hoogezand 3201147-31

    Poulestanden ZNC 3 (zo) ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BNC 211007073
    2v.v. Diever-Wapse 311006153
    3Gomos 411005053
    4Valthermond 311009543
    5De Blesse 211006243
    6SC Stadspark 311004043
    7SPW 211003033
    8ZNC ZON-211003033
    9Heiligerlee 311006423
    10Groen Geel 411004223
    11ST: Sneek Wit Zwart/Black Boys 211003123
    12VWC 211002023
    13Weerdinge 311006513
    14Gorredijk 411004313
    15FVV 211003213
    16Stadskanaal 611003213
    17De Wilper Boys 311003213
    18Asser Boys 611002113
    19VKW 611002113
    20DVC'59 211001013
    21Read Swart 311001013
    22Zandpol 111002203
    23Blauwhuis 211001103
    24LAC Frisia 500000000
    25DSC'65 210012200
    26Oosterlittens 410011100
    27EHS'85 3100156-10
    28V.V. Heerenveen 3100134-10
    29Buinen 2100123-10
    30Smilde'94 2100123-10
    31Veelerveen 2100123-10
    32V.V. Westerkwartier 3100112-10
    33Wijster 2100112-10
    34Hoogeveen 3100101-10
    35Tijnje 2100101-10
    36ZNC ZON-3100146-20
    37GRC Groningen 4100124-20
    38vv Gersloot 1100113-20
    39Jubbega 5100102-20
    40Bareveld 2100103-30
    41PJC 2100103-30
    42VIOS (O) 3100159-40
    43SC Emmeloord 4100126-40
    44Drieborg 3100104-40
    45Steenwijker Boys 2100116-50
    46TLC 2100105-50
    47Warffum 2100107-70
  • Staf

    NaamFunctie
    Aaldring, MaxPerformancecoach
    Hove, Mathijs tenMateriaalman
    Ludolphie, JohanTeammanager
    Veentjer, KarelTeammanager
    Voornhout, JorickTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Aaldring, Max
    Hager, Rinus
    Hove, Jan Rolf ten
    Huberts, Hendrik Jan
    Kempinga, Roy
    Koopman, Rik
    Lammersen, Steven
    Leeuwerke, Freddy
    Ludolphie, Johan
    Meuken, Henk
    Molema, Jasper
    Schuiling, Michel
    Veentjer, Karel
    Vegt, Nick v/d
    Vijfschagt, Alexander
    Voornhout, Jorick

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ZNC 3 (zo)

    VS

    WEO 3

    03 maart 202410:00 uur
    Sportpark Heiligelaan veld 2

    dag

    uur

    min

    sec