• ZNC 2 Zaterdag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:30ZNC ZA-2 - ZNC 3Sportpark Heiligelaan
    9 mrt. 13:00BATO 2 - ZNC ZA-2Sportpark St. Vitusholt
    16 mrt. 12:30ZNC ZA-2 - DVC Appingedam 5Sportpark Heiligelaan
    30 mrt. 14:00ASVB 1 (zat) - ZNC ZA-2Sportpark Blijham
    6 apr. 12:30ZNC ZA-2 - Nieuwolda 1Sportpark Heiligelaan
    10 apr. 19:30ZNC ZA-2 - WVV 3Sportpark Heiligelaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    za 24-feb.ZNC ZA-2 - VVS 32 - 2regulier
    za 17-feb.ZNC ZA-2 - BATO 22 - 5regulier
  • Poulestanden ZNC 2 (zat) ( 5e klasse 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Damacota 21090136162027
    2ZNC 31171331191222
    3BATO 2970241152621
    4Nieuwolda 184222114714
    5SJS 4104152325-213
    6ZNC ZA-283231417-311
    7ASVB 1 (zat)83142118310
    8DVC Appingedam 593152030-1010
    9VVS 372141319-67
    10WVV 381251227-155
    11Westerlee 210019941-321

    Poulestanden ZNC 2 (zat) ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZNC ZA-232018446
    2Oranje Nassau 532016426
    3Amicitia VMC 7320156-16
    4Velocitas 1897 7300349-50

    Poulestanden ZNC 2 (zat) ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Actief 211008173
    2Velocitas 1897 611008173
    3DVC Appingedam 611006153
    4HZVV 611006153
    5HFC '15 511005053
    6VAKO 211006243
    7Veendam 1894 411006243
    8Fc. Grootegast 511004043
    9SC Genemuiden 711006333
    10St.Annaparochie 311004133
    11Broekster Boys 311004133
    12SCN 211004133
    13Zuidhorn 411003033
    14Nieuweschoot 1 za.11006423
    15SC Genemuiden 611004223
    16SC Joure 511004223
    17Nicator 211004223
    18Be Quick D 711003123
    19FC Klazienaveen 511003123
    20DESZ 311002023
    21Gorecht 411002023
    22ZNC ZA-211003213
    23CVVO 511002113
    24SC Erica 311002113
    25SC Joure 611002113
    26SC Franeker 411001103
    27ACV 800000000
    28Leeuwarder Zwaluwen 1100000000
    29FC Zuidlaren 400000000
    30LAC Frisia 1883 510011100
    31VAKO 3100123-10
    32Germanicus 2100112-10
    33Scharnegoutum'70 3100112-10
    34Tonego 2100112-10
    35Urk 7100146-20
    36Be Quick D 6100124-20
    37Creil-Bant 3100124-20
    38V.V. Heerenveen 5100124-20
    39Leeuwarder Zwaluwen 8100113-20
    40SJS 4100113-20
    41Flevo Boys 6100102-20
    42Onderdendam 1100102-20
    43Flevo Boys 8100136-30
    44SC Franeker 3100114-30
    45MKV'29 2100114-30
    46M.S.C. 5100114-30
    47The Knickerbockers 15100103-30
    48Achilles 1894 6100126-40
    49ASVB 1 (zat)100126-40
    50Blauw Wit '34 5100104-40
    51DZOH 6100116-50
    52The Knickerbockers 18100116-50
    53VVK 3 (zat)100105-50
    54Oranje Nassau 7100118-70
    55Potetos 4100118-70

    Poulestanden ZNC 2 (zat) ( Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 2 2e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV 811006063
    2Zuidhorn 411004043
    3DVC Appingedam 611005233
    4Veendam 1894 411004133
    5St.Annaparochie 311003033
    6Be Quick D 711003033
    7DESZ 311003033
    8SC Erica 311003033
    9SC Franeker 411005413
    10Actief 211003213
    11Nieuweschoot 1 za.11001013
    12SC Genemuiden 611002203
    13CVVO 510012200
    14Nicator 2100145-10
    15Gorecht 4100123-10
    16SC Joure 6100101-10
    17Velocitas 1897 6100125-30
    18ZNC ZA-2100114-30
    19Broekster Boys 3100103-30
    20SC Joure 5100103-30
    21FC Klazienaveen 5100103-30
    22Leeuwarder Zwaluwen 11100103-30
    23Fc. Grootegast 5100104-40
    24SCN 2100106-60
  • Staf

    NaamFunctie
    Bosgraaf, ThomasTeammanager
    Bosgraaf, ThomasTrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Beerta, Martijn
    Bosgraaf, Thomas
    Eriks, Matthijs
    Falke, Bas
    Goozen, Ryan
    Haasnoot, Daniël
    Huizinga, Guus
    Koster, Pascal
    Kraan, Rowin
    Platje, Lars
    Rijk, Jarno
    Roelfsema, Joost
    Sanneman, Tim
    Schut, Mark
    Staal, Jeremy
    Varik, Mikey van
    Veendorp, Nick

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ZNC 2 (zat)

    VS

    ZNC 3

    02 maart 202412:30 uur
    Sportpark Heiligelaan veld 2

    dag

    uur

    min

    sec