• ZNC 2 Zaterdag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30HSC 5 - ZNC ZA-2Sportpark Henk Bruins Sappemeer
    5 feb. 12:30ZNC ZA-2 - Wildervank 4Sportpark Heiligelaan
    12 feb. 12:00SETA 2 - ZNC ZA-2Sportpark Schoolstraat
    19 feb. 12:30ZNC ZA-2 - SETA 2Sportpark Heiligelaan
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ZNC 2 (zat) (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Muntendam 299005885027
    2ZNC ZA-2871041103122
    3Veendam 1894 4861132122019
    4Wildervank 41061336142219
    5SGV 2105052726115
    6HS'88 473221930-1111
    7Bareveld 273042324-19
    8Onstwedder Boys 392252528-38
    9SETA 272141322-97
    10HSC 5102171940-217
    11SJS 5111371445-316
    12Siddeburen 210109957-483

    Poulestanden ZNC 2 (zat) (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZNC ZA-21100111103
    2Nieuwolda 11001111-100

    Poulestanden ZNC 2 (zat) (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fit Boys 511009093
    2SC Joure 1011008083
    3VC Trynwalden 411006063
    4Veendam 1894 411006063
    5VAKO 511008353
    6Drachtster Boys O23-111007253
    7Ouwe Syl 211006153
    8V.V. Westerkwartier 211005053
    9Aduard 2000 311006243
    10SC Twijzel 311005143
    11ZNC ZA-211005143
    12De Heracliden 311004043
    13Scharnegoutum'70 411004043
    14Velocitas 1897 O23-111004043
    15DZOH 811006333
    16ONT O23-111006333
    17ACV O23-211004133
    18Drachtster Boys 711004133
    19Harkema Opeinde 411004133
    20DESZ 411003033
    21Groningen 311003033
    22SJS O23-111003033
    23Zeerobben 411006423
    24SC Franeker 611005323
    25Leeuwarder Zwaluwen 1111005323
    26FC Meppel 611005323
    27SVBO 311005323
    28Waskemeer 511005323
    29DESZ 311004223
    30Drogeham 411004223
    31Fc. Grootegast 511004223
    32Fit Boys 311003123
    33SVBO 511002023
    34ACV 1011006513
    35IJVC 311005413
    36Eastermar 211004313
    37Oudega 111003213
    38Asser Boys 311002113
    39DZOH 711002113
    40V.V. Heeg 311002113
    41Heerenveense Boys O23-111002113
    42De Walde 211002113
    43ZEC 311002113
    44EMMS 211001013
    45Oranje Nassau 811001013
    46TEO 211001013
    47Meeden 211003303
    48Meedhuizen 211003303
    49Urk O23-211003303
    50SVBC O23-111002203
    51Flevo Boys O23-211001103
    52Veenhuizen 311001103
    53Alcides 311001103
    54Balk 400000000
    55HZVV 1100000000
    56Marrum 300000000
    57Onderdendam 100000000
    58Staphorst 900000000
    59Waterpoort Boys 600000000
    60Wildervank 410013300
    61SV Bedum O23-110013300
    62VHK 310013300
    63Valthermond 210012200
    64Donkerbroek 310011100
    65Jubbega 210011100
    66M.S.C. 310011100
    67LTC 8100156-10
    68Workum 4100145-10
    69Drogeham 3100134-10
    70Wagenborger Boys 2100123-10
    71Bakhuizen 2100112-10
    72SC Bolsward 7100112-10
    73CVVO 5100112-10
    74Drenthina 6100112-10
    75SJS 6100112-10
    76Zuidhorn 4100112-10
    77SV Bedum 7100101-10
    78DZOH 10100101-10
    79NEC Delfzijl 5100101-10
    80SC Franeker 7100146-20
    81FDS 2100135-20
    82HZVV 9100135-20
    83Leeuwarder Zwaluwen 10100135-20
    84Peize 3100135-20
    85SSS'68 3100135-20
    86Gruno 6100124-20
    87M.S.C. 6100124-20
    88Zuidhorn 5100124-20
    89S.V. Haulerwijk 3100113-20
    90Emmen 2100102-20
    91CSVC 4100136-30
    92Oudehaske 4100136-30
    93Broekster Boys 4100114-30
    94Rijperkerk 3100114-30
    95Roden O23-1100114-30
    96Be Quick 1887 5100103-30
    97HSC 5100103-30
    98SVBS'77 2100103-30
    99VV Opende 3100126-40
    100Noordbergum 2100115-40
    101WVV 4100115-40
    102SJO Coendersborg O23-1100104-40
    103Stedum 3100104-40
    104TOP'63 4100104-40
    105SJS 4100138-50
    106Houtigehage 2100127-50
    107Blauw Wit '34 9100116-50
    108Friese Boys 3100105-50
    109Leeuwarder Zwaluwen 8100106-60
    110VVS 4100106-60
    111Heerenveense Boys 5100108-80
    112SJS 5100109-90

    Poulestanden ZNC 2 (zat) (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heerenveense Boys O23-11100120123
    2Velocitas 1897 O23-11100110113
    3ZNC ZA-21100111103
    4Ouwe Syl 211007163
    5ZEC 311007253
    6Meedhuizen 211007343
    7VAKO 511006243
    8Aduard 2000 311004043
    9Fit Boys 311006333
    10SC Joure 1011006333
    11Zeerobben 411005233
    12FC Meppel 611004133
    13ACV O23-211003033
    14Scharnegoutum'70 411003033
    15SVBC O23-111005323
    16De Walde 211003123
    17ONT O23-111002023
    18Veenhuizen 311004313
    19DESZ 311003213
    20Fc. Grootegast 511002113
    21SC Twijzel 311002113
    22SVBO 511001013
    23Flevo Boys O23-211002203
    24Drogeham 411002203
    25Marrum 311002203
    26ACV 1011001103
    27Drachtster Boys O23-111001103
    28Groningen 300000000
    29SVBO 300000000
    30DESZ 410012200
    31Leeuwarder Zwaluwen 1110012200
    32VC Trynwalden 410012200
    33IJVC 310011100
    34Asser Boys 310011100
    35Waskemeer 5100134-10
    36HZVV 11100123-10
    37Harkema Opeinde 4100112-10
    38Oranje Nassau 8100112-10
    39DZOH 8100101-10
    40DZOH 7100135-20
    41SC Franeker 6100113-20
    42Eastermar 2100102-20
    43SJS O23-1100136-30
    44Urk O23-2100136-30
    45V.V. Heeg 3100125-30
    46Alcides 3100114-30
    47Balk 4100103-30
    48Veendam 1894 4100103-30
    49TEO 2100137-40
    50Fit Boys 5100126-40
    51V.V. Westerkwartier 2100104-40
    52De Heracliden 3100127-50
    53Drachtster Boys 7100117-60
    54Meeden 21001111-100
    55Onderdendam 11001011-110
    56Oudega 11001012-120

    Poulestanden ZNC 2 (zat) (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Twijzel 311005053
    2ZEC 311008443
    3Aduard 2000 311004043
    4Heerenveense Boys O23-111004223
    5VAKO 511004223
    6SVBO 311002023
    7Flevo Boys O23-211004313
    8Scharnegoutum'70 411003213
    9ACV O23-211002113
    10Ouwe Syl 211002113
    11FC Meppel 611004403
    12Fit Boys 311003303
    13Drogeham 400000000
    14Groningen 300000000
    15ONT O23-100000000
    16SVBO 500000000
    17Velocitas 1897 O23-100000000
    18SC Joure 1010014400
    19ACV 1010013300
    20DESZ 3100134-10
    21Zeerobben 4100123-10
    22Veenhuizen 3100112-10
    23De Walde 2100112-10
    24Drachtster Boys O23-1100124-20
    25ZNC ZA-2100124-20
    26SVBC O23-1100102-20
    27Meedhuizen 2100148-40
    28Fc. Grootegast 5100104-40
    29Marrum 3100105-50
  • Staf

    NaamFunctie
    Hager, MaartenTrainer/coach
    Schut, RenéTeammanager
  • Team indeling

    Naam
    Beerta, Martijn
    Bosgraaf, Thomas
    Eriks, Matthijs
    Haan de, Remco
    Huizinga, Guus
    Koster, Pascal
    Kraan, Rowin
    Platje, Lars
    Rijk, Jarno
    Roelfsema, Joost
    Sanneman, Tim
    Schut, Mark
    Varik, Mikey van

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.