• ZNC 1 Zondag

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    zo 28-nov.ZNC ZON-1 - LEO (Loon) 10 - 2regulier
  • Poulestanden ZNC 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVZ 1760121101118
    2GSAVV Forward 176011881018
    3Actief 175112481616
    4Muntendam 174212091114
    5De Wilper Boys 194141422-813
    6TLC 183231616011
    7Groninger Boys 182331316-39
    8Asser Boys 183051020-109
    9HSC 17223232308
    10LEO (Loon) 182241114-38
    11Nieuw Roden 182151820-27
    12Siddeburen 181251626-105
    13ZNC ZON-16105921-123

    Poulestanden ZNC 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZNC ZON-1320110376
    2BNC 1320111746
    3Drieborg 1310236-33
    4Bellingwolde 13102513-83

    Poulestanden ZNC 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum 1110010193
    2Be Quick 188711008083
    3Actief 111006063
    4FC Zuidlaren 111006063
    5Omlandia 111005053
    6Hoogezand 111006243
    7GRC Groningen 111004043
    8SC Loppersum 111004043
    9Pelikaan S 111004043
    10Noordwolde 111004133
    11Gieten 111003033
    12Gorecht 111003033
    13Groningen 111003033
    14Onstwedder Boys 111005323
    15Oranje Nassau 111005323
    16VEV'67 111002023
    17PKC'83 111003213
    18Sellingen 111003213
    19Helpman 111002113
    20HFC '15 111002113
    21Marum 111002113
    22Westerwolde 111004403
    23WVV 111001103
    24TLC 111001103
    25LEO (Loon) 110014400
    26Annen 110011100
    27Grijpskerk 110011100
    28Holwierde 1100123-10
    29Velocitas 1897 1100123-10
    30ASVB 1100112-10
    31Gasselternijveen 1100112-10
    32Stadskanaal 1100112-10
    33Groen Geel 1100135-20
    34Mamio 1100135-20
    35Niekerk 1100102-20
    36Veenhuizen 1100114-30
    37Engelbert 1100103-30
    38GSAVV Forward 1100103-30
    39ZNC ZON-1100103-30
    40Be Quick 1887 1100126-40
    41SJS 1100104-40
    42SVZ 1100104-40
    43FC Ter Apel '96 1100104-40
    44DVC Appingedam 1100105-50
    45Buinerveen 1100106-60
    46vv Zeester 1100106-60
    47Aduard 2000 1100108-80
    48Asser Boys 11001110-90
  • Staf

    NaamFunctie
    Dijk, KlaasTeammanager
    Gooyert, PatrickTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Brust, Jordy
    Dijk, Jeroen
    Hager, Harmen
    Hager, Maarten
    Hovenkamp, Roger
    Huizinga, Jeroen
    Schuppert, Rene
    Uuldriks, Joop
    Vos, Junior
    Weerden, Rick van
    Woldhuis, Roy

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.