• Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    za 19-sep. 14:30regulierZNC ZA-1 - MuntendamSportpark Heiligelaan
    zo 20-sep. 10:00regulierZNC ZON-3 - Muntendam 3Sportpark Heiligelaan
    zo 20-sep. 10:00regulierHSC 4 - ZNC ZON-4Sportpark Henk Bruins Sappemeer
    zo 20-sep. 14:00regulierZNC ZON-1 - De Wilper BoysSportpark Heiligelaan
    za 26-sep. 08:45regulierWVV JO15-3 - ZNC JO15-2Sportpark WVV
    za 26-sep. 09:00regulierZNC JO9-1 - SV Mussel JO9-1Sportpark Heiligelaan
    za 26-sep. 09:00regulierSJO NWWC JO10-2 - ZNC JO10-1Sportpark Wagenborgen
    za 26-sep. 09:00regulierSJO Coendersborg JO15-1 - ZNC JO15-1Sportpark Coendersborg
    za 26-sep. 10:00regulierZNC JO13-1G - SV Bedum JO13-2Sportpark Heiligelaan
    za 26-sep. 11:00regulierHeiligerlee JO13-1 - ZNC JO13-2GSportpark De Hoogte
    za 26-sep. 12:30regulierZNC ZA-2 - Nieuwolda 1Sportpark Heiligelaan
    za 26-sep. 13:00regulierZNC JO17-1G - FC Ter Apel '96 JO17-2Sportpark Heiligelaan
    za 26-sep. 14:00regulierHarkstede - ZNC ZA-1Sportpark Hamstede
    zo 27-sep. 10:00regulierZNC ZON-2 - Valthermond 3Sportpark Heiligelaan
    zo 27-sep. 11:00regulierHSC 3 - ZNC ZON-3Sportpark Henk Bruins Sappemeer
    zo 27-sep. 14:00regulierVAKO - ZNC ZON-1Sportveld De Fielliettaz Goethart
    za 03-okt. 08:45regulierDVC Appingedam JO13-2 - ZNC JO13-1GSportpark Burg.Welleman
    za 03-okt. 09:00regulierVVS JO10-1 - ZNC JO10-1Sportpark VVS
    za 03-okt. 10:00regulierZNC JO15-1 - FC Lewenborg JO15-2Sportpark Heiligelaan
    za 03-okt. 11:00regulierHarkstede JO13-1 - ZNC JO13-2GSportpark Hamstede
    za 03-okt. 11:00regulierNoordster JO9-1 - ZNC JO9-1Sportpark Oude Pekela
    za 03-okt. 11:30regulierZNC JO15-2 - Siddeburen JO15-1Sportpark Heiligelaan
    za 03-okt. 12:30regulierZNC ZA-2 - Siddeburen 2Sportpark Heiligelaan
    za 03-okt. 13:15regulierNieuw Buinen JO17-1 - ZNC JO17-1GSportpark Buunerdrome
    za 03-okt. 14:30regulierZNC ZA-1 - SGVSportpark Heiligelaan
    zo 04-okt. 10:00regulierZNC ZON-3 - Zuidlaarderveen 2Sportpark Heiligelaan
    zo 04-okt. 10:00regulierNEC Delfzijl 2 - ZNC ZON-4Sportpark Centrum
    zo 04-okt. 11:00regulierGasselternijveen 2 - ZNC ZON-2Sportpark de Hunze
    zo 04-okt. 14:00regulierZNC ZON-1 - Groninger BoysSportpark Heiligelaan
    za 10-okt. 08:45regulierNEC Delfzijl JO15-3 - ZNC JO15-2Sportpark Centrum
    za 10-okt. 10:00regulierZNC JO13-1G - NEC Delfzijl JO13-2Sportpark Heiligelaan
    za 10-okt. 10:30regulierSC Loppersum JO15-1 - ZNC JO15-1Sportpark Loppersum
    za 10-okt. 11:30regulierZNC JO13-2G - Pekelder Boys JO13-1Sportpark Heiligelaan
    za 10-okt. 13:00regulierZNC JO17-1G - Westerwolde JO17-1GSportpark Heiligelaan
    za 10-okt. 14:30regulierWesterlee - ZNC ZA-1Sportpark Koeperlaand
    za 10-okt. 14:30regulierSGV 2 - ZNC ZA-2Sportpark Onder de Juffer
    zo 11-okt. 10:00regulierZNC ZON-2 - SC Erica 3Sportpark Heiligelaan
    zo 11-okt. 10:00regulierZNC ZON-4 - Siddeburen 3Sportpark Heiligelaan
    zo 11-okt. 10:00regulierBareveld 2 - ZNC ZON-3Sportpark Bareveld
    zo 11-okt. 14:00regulierSiddeburen - ZNC ZON-1Sportpark Ewensborg
    za 17-okt. 14:30regulierBATO - ZNC ZA-1Sportpark St. Vitusholt
    zo 18-okt. 10:30regulierHSC 2 - ZNC ZON-2Sportpark Henk Bruins Sappemeer
    zo 18-okt. 14:00regulierZNC ZON-1 - MuntendamSportpark Heiligelaan
    za 24-okt. 08:45regulierSJO Pekela 2000 JO13-2G - ZNC JO13-2GSportpark Burg. Boekhoven
    za 24-okt. 09:00regulierSJO Oldambt JO13-1 - ZNC JO13-1GSportpark Koeperlaand
    za 24-okt. 10:00regulierZNC JO15-1 - Engelbert JO15-1GSportpark Heiligelaan
    za 24-okt. 11:30regulierZNC JO15-2 - ST Poolster/Holwierde JO15-2GSportpark Heiligelaan
    za 24-okt. 12:30regulierZNC ZA-2 - BATO 3Sportpark Heiligelaan
    za 24-okt. 13:00regulierMOVV JO17-1 - ZNC JO17-1GSportpark v.v. MOVV
    za 24-okt. 14:30regulierZNC ZA-1 - SC ScheemdaSportpark Heiligelaan
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen