• Indeling Jeugdteams

    Indeling jeugd vv ZNC seizoen 2021-2022

      


     JO10, 2e klasse

    1.  Bas Wolf
    2. Dani Dijk
    3. Kyvano Niemeijer
    4. Hugo Been
    5. Julian Hindriks
    6. Jordi Twikkeler
    7. Kayra aras Karakaya
    8. Johan Jong
    9. Daley Dijkstra

    Trainer: Gerrit Tuin

    Leider: Dennie Hindriks

      


     JO11, 4e klasse

    1.  Joost Ubels
    2. Luwam Negasi Kahsai
    3. Yoël Pot
    4. Matthijs Beishuizen
    5. Lars Lucas Kazemier
    6. Girmawit Teckle fessahasiën
    7. Thijmen Banninga
    8. Dylian Patje

    Trainer: Sidney

    Leider: Janna Patje

     


    JO12, 4e klasse

    1.  Ruben Jong
    2. Danique Dreves
    3. Hugo Loots
    4. Isa Plenter
    5. Marit Zwaneveld
    6. Lars Boer
    7. Luna Koeroo
    8. Naomi Kramer
    9. Luuk Dieten
    10. Stan Alssema

    Trainer: Gerrit Tuin

    Leider: Rogier Plenter

     


    JO15-1, 2e klasse

    1.   Merijn Groeneveld
    2. Dani Prins
    3. Arnaud Lambeck
    4. Siebren Dekker
    5. Sven Munneke
    6. Ivo Sanneman
    7. Milan Westers
    8. Wesley Aardse
    9. Ivan Speijer
    10. Mohammad Mustafa
    11. Stef Jonker
    12. Thijs Loots
    13. Randie Jansma
    14. Jesse Dijk
    15. David Been
    16. Ryan Kramer

    Trainer: Rolf Seep 

    Leider: Gjalt Loots

      


    JO15-2, 3e klasse

    1. Mirsad Mehmedovic
    2. Joris Koelewijn
    3. Bram Hollander
    4. Vincent Meinardi
    5. Mohamed Mahmoud
    6. Jesse Smit
    7. Lieke Oosting
    8. Cian Wijk
    9. Remon Boer
    10. Corné Hoek
    11. Stein Hollander
    12. Jesper Zwaneveld
    13. Edis Karić
    14. Kasper Kamping
    15. Stefan Hiddinga
    16. Matthijs Tiems

    Trainer: Henk Hoek

    Leider: Theo Balk

     


     JO19, 3e klasse

    1.  Robin Oosting
    2. Olaf Falke
    3. Dion Pater
    4. Joost Bruins
    5. Daan Hulsebos
    6. Roald Houwen
    7. Kjell Drenth
    8. Bram Dijk
    9. Wilrik Prins
    10. Damiën Melinga
    11. Yuel Tasfahiwet Zemichael
    12. Wout Endeman
    13. Jorrick Jonker
    14. Jaron Klein
    15. Jasper Been
    16. Daan van Bruggen
    17. Ryan

    Trainer en leider: Roger Hovenkamp