• Indeling Jeugdteams

    Indeling jeugd vv ZNC seizoen 2020-2021


    JO9, 2e klasse

    1. Dijkstra, Daley
    2. Jong, Johan
    3. Karakaya, Kayra
    4. Twikkeler, Jordi
    5. Hindriks, Julian
    6. Pruim, Roel
    7. Been, Hugo
    8. Niemeijer, Kyvano

    JO10, 4e klasse

    1. Banninga, Thijmen
    2. Beishuizen, Matthijs
    3. Wolf, Bas
    4. Pot, Yoël
    5. Ubels, Joost
    6. Patje, Dylian

    JO11, 4e klasse

    1. Dieten, Luuk van
    2. Munneke, Bas
    3. Rus, Dennis
    4. Mepschen, Jeroen
    5. Janzen, Ilse
    6. Koeroo, Luna
    7. Boer, Lars de
    8. Weersing, Reinier
    9. Alssema, Stan

    JO13-1, 2e klasse

    1. Tjepkema, Arne
    2. Hiddinga, Stefan
    3. Kramer, Ryan
    4. Been, David
    5. Dijk, Jesse
    6. Jansma, Randie
    7. Loots, Thijs
    8. Jonker, Stef
    9. Mustafa, Mohammad
    10. Speijer, Ivan
    11. Aardse, Wesley
    12. Kariç Edis
    13. Kramer, Naomi
    14. Mepschen, Tieme
    15. Zwaneveld, Jesper

    JO13-2, 4e klasse

    1. Jong, Ruben de
    2. Tiems, Matthijs
    3. Kamping, Kasper
    4. Hollander, Stijn
    5. Hendriksen, Wesley
    6. Smid, Nienke
    7. Zwaneveld, Marit
    8. Jansma, Milan
    9. Sanneman, Lian
    10. Plenter, Isa
    11. Wezeman, Jordy
    12. Laan, Verena van der
    13. Loots, Hugo
    14. Spijker, Wesley

    JO15-1, 2e klasse

    1. Mehmedovic, Mirsad
    2. Westers, Milan
    3. Sanneman, Ivo
    4. Smit, Jesse
    5. Mahmoud, Mohamed
    6. Hesp, Lennaert
    7. Lambeck, Arnaud
    8. Nieuwhof, Chris
    9. Loonstra, Jochem
    10. Been, Jasper
    11. Klein, Jaron de
    12. Groeneveld, Merijn
    13. Prins, Wilrik
    14. Wierenga, Cas
    15. Hesp, Laurens

    JO15-2, 3e klasse

    1. Hoek, Corné
    2. Boer, Remon
    3. Wijk, Cian van der
    4. Oosting, Lieke
    5. Wolf, Tygo
    6. Munneke, Sven
    7. Dekker, Siebren
    8. Meinardi, Vincent
    9. Jensema, Ivar
    10. Dijk, Tristan van
    11. Principaal, Bram
    12. Kalach, Mohammad
    13. Hoek, Myrthe
    14. Blok, Jasper
    15. Prins, Dani

    JO17, 3e klasse

    1. Dijk, Bram van
    2. Drenth, Kjell
    3. Houwen, Roald
    4. Smit, Julian
    5. Groeneveld, Ruben
    6. Cremer, Sem
    7. Dallinga, Roan
    8. Breider, Hielke
    9. Jonker, Jorrick
    10. Endeman, Wout
    11. Hollander, Tim
    12. Zemichael, Yuel Tasfahiwet
    13. Melinga, Daniël
    14. Melinga, Damiën
    15. Oosting, Robin
    16. Pater, Dion
    17. Hulsebos, Daan
    18. Bruine, Joost
    19. Falke, Olaf