Traningstijden & veldbezetting jeugdafdeling vv ZNC 

JO19-1
Leider(s): K. Dijk
Trainer(s): T. Schreuder
Klasse indeling: 1e klasse
Voorkeur trainingstijden: Ma / Woe 19.30 – 20.45uur Trainingsveld i.c.m. JO19-2
Voorkeurstijd: 14:30

JO19-2
Leider(s): Vacant
Trainer(s): Vacant (tweede trainer ism T.Scheuder)
Klasse indeling: 2e klasse
Voorkeur trainingstijden: Ma / Woe 19.30 – 20.45uur Trainingsveld i.c.m. JO19-1
Voorkeurstijd: 11:00

JO17-1G
Leider(s): Jos Niemijer en Marc Meijster
Trainer(s): Richard Veendorp
Klasse indeling: 2e klasse
Voorkeur trainingstijden: Ma & Woe 19.30 – 20.45u Trainingsveld
Voorkeurstijd: 12:30

JO15-1
Leider(s): A. van Bruggen
Trainer(s): R. van Weerden
Klasse indeling: 2e Klasse
Voorkeur trainingstijden: Di / Do 18.00 – 19.15uur Trainingsveld
Voorkeurstijd: 14:00

JO15-2G
Leider(s): Geert Dreise en Rick Jager
Trainer(s): Geert Dreise en Rick Jager
Klasse indeling: 3e Klasse
Voorkeur trainingstijden: Di / Do 18.00 – 19.15uur Trainingsveld
Voorkeurstijd: 12:30

JO13-1G
Leider(s): H. Nieuwhof
Trainer(s): B. Prins
Klasse indeling: 2e Klasse
Voorkeur trainingstijden: Di  / Do  18.15 – 19.30uur Trainingsveld
Voorkeurstijd: 11:00

JO13-2
Leider(s): M. Hodes en R Thie
Trainer(s): D. Hulsebos & R. Drenth
Klasse indeling: 3e Klasse
Voorkeur trainingstijden: Ma / Woe 18.30 – 19.30u Trainingsveld
Voorkeurstijd: 09:00

JO13-3G
Leider(s): Theo Balk
Trainer(s):    Vacant
Klasse indeling: 3e Klasse
Voorkeur trainingstijden: Ma / Woe 18.00 – 19.15u Trainingsveld
Voorkeurstijd: 09:00

JO11-1
Leider(s): P. Dekker, A. Munneke & H. Hoek
Trainer(s): P. Dekker, A. Munneke & H. Hoek
Klasse indeling: 3e klasse
Voorkeur trainingstijden: Di / Do 18.00 – 19.00uur E & F veld
Voorkeurstijd: 10:30

JO11-2G
Leider(s): J. Wolf & J. Boer
Trainer(s): J. Wolf & J. Boer
Klasse indeling: 3e
Voorkeur trainingstijden: Di / Do 18.00 – 19.00uur E & F veld
Voorkeurstijd: 10:30

JO10-1
Leider(s): M. Been
Trainer(s): G. Jonker & R. Seep
Klasse indeling: 1e klasse
Voorkeur trainingstijden: Ma / Woe 18.00 – 19.00uur E & F veld
Voorkeurstijd: 10:30

JO10-2
Leider(s): G. Loots
Trainer(s): H. Hiddinga
Klasse indeling: 3e klasse
Voorkeur trainingstijden: Ma / Woe 18.00 – 19.00uur E & F veld
Voorkeurstijd: 10:30

JO09-1G
Leider(s): D. Smid
Trainer(s): Vacant
Klasse indeling: Laag
Voorkeur trainingstijden: Ma / Woe 18.00 – 19.00uur veld 2/3
Voorkeurstijd: 09:00

JO08-1G
Leider(s): M. van Dieten & A. Zwaneveld
Trainer(s): M. van Dieten & A. Zwaneveld
Klasse indeling: 3e
Voorkeur trainingstijden: Woe 18.00 – 19.00uur veld 2/3
Voorkeurstijd: 09:00

JO07-1G
Leider(s): Vacant
Trainer(s): Vacant
Klasse indeling: Laag
Voorkeur trainingstijden: Woensdag 18.00 – 19.00uur veld 2/3
Voorkeurstijd: 09:00