Indeling Jeugdteams

Indeling jeugd vv Z.N.C. seizoen 2019/2020


1. Patje, Dylian
2. Niemeijer, Kyvano
3. Been, Hugo
4. Pruim, Roel
5. Hindriks, Julian
6. Twikkeler, Jordi
7. Jong, Johan
8. Dijkstra, Daley
9. Kayra Karakaya


JO9 (6 tegen 6) 3e klasse

1. Huberts, Yvaine
2. Pot, Yoël
3. Wolf, Bas
4. Beishuizen, Mattijs
5. Kroeze, Brandon
6. Dijkema, Benjamin
7. Banninga, Thijmen


JO11-1 (8 tegen 8) 2e klasse G (gemengd)

1. Kamping, Kasper
2. Tiems, Matthijs
3. Mepschen, Tieme
4. Slor, Enzo
5. Loots, Hugo
6. Jansma, Milan
7. Kramer, Naomi
8. Mepschen, Jeroen
9. Munneke, Bas
10. Spijker, Wesley


JO11-2 (8 tegen 8) 4e klasse G (gemengd)

1. Laan, Verena van der
2. Wezeman, Jordy
3. Zwaneveld, Marit
4. Smid, Nienke
5. Weersing, Reinier Helprig
6. Alssema, Stan
7. Boer, Lars de
8. Dieten, Luuk van
9. Sanneman, Lian
10. Ilse Janzen
11. Kevin Kies


JO13-1 (11 tegen 11) 1e klasse G (gemengd)

1. Hesp, Lennaert
2. Smit, Jesse
3. Sanneman, Ivo
4. Westers, Milan
5. Mehmedovic, Mirsad
6. Aardse, Wesley
7. Speijer, Ivan
8. Mustafa, Mohammad
9. Jonker, Stef
10. Dijk, Jesse
11. Been, David
12. Kramer, Ryan
13. Tjepkema, Arne
14. Jansma, Randie


JO13-2 (11 tegen 11) 3e klasse G (gemengd)

1. Jensema, Ivar
2. Hollander, Bram
3. Munneke, Sven
4. Wolf, Tygo
5. Oosting, Lieke
6. Wijk, Cian van der
7. Boer, Remon
8. Hoek, Corné
9. Zwaneveld, Jesper
10. Karić, Edis
11. Loots, Thijs
12. Hollander, Stijn
13. Hiddinga, Stefan
14. Jong, Ruben de
15. Dekker, Siebren
16. Mohamed Mahmoud


JO15-1 (11 tegen 11) 2e klasse G (gemengd)

1. Melinga, Damiën
2. Niemeijer, Femke
3. Hesp, Laurens
4. Wierenga, Cas
5. Endeman, Wout
6. Jonker, Jorrick
7. Groeneveld, Merijn
8. Klein, Jaron de
9. Been, Jasper
10. Nieuwhof, Chris
11. Lambeck, Arnaud
12. Weerman, Leonie
13. Drenth, Kjell


JO15-2 (11 tegen 11) 3e klasse G (gemengd)

1. Thie, Noëlle
2. Loonstra, Jochem
3. Hoek, Myrthe
4. Melinga, Daniël
5. Blok, Jasper
6. Hollander, Tim
7. Swarts, Nick
8. Kalach, Mohammad
9. Principaal, Bram
10. Dijk, Tristan van
11. Keizer, Tom
12. Meinardi, Vincent
13. Prins, Dani


JO17 (11 tegen 11) 2e klasse

1. Falke, Olaf
2. Pater, Dion
3. Hulsebos, Daan
4. Breider, Hielke
5. Dallinga, Roan
6. Groeneveld, Ruben
7. Stegmeijer, Justin
8. Smit, Julian
9. Doornbos, Teun
10. Doornbos, Joep
11. Dijkhuizen, Steijn
12. Houwen, Roald
13. Dijk, Bram van
14. Oosting, Robin