Hoofdbestuur

Voorzitter: Jos Niemeijer

T: 06 12624027
voorzitter@vvznc.nl

  • Algehele leiding/toezicht
  • Woordvoerder pers (externe communicatie)
  • Contactpersoon Gemeente Midden-Groningen

Secretaris: Marc Hesp

T 06 15 14 14 30
E  m.j.hesp@vvznc.nl

  • Secretariaat & contactpersoon KNVB
  • Grote Club Actie
  • Delegeren wedstrijdsecretariaat
  • Delegeren ledenadministratie
  • Aanspreekpunt ZNC Zaterdag en de mediacommissie

Penningmeester: Bennie Bosgraaf

T (0598) 451495
E b.bosgraaf@home.nl

  • Financiën
  • Coördinator inkoop
  • Aanspreekpunt ZNC Zondag 2

Algemeen lid: Günter Litfinski

T (0598) 453369
g.litfinski@vvznc.nl

  • Vice-voorzitter
  • Technische Commissie
  • Aanspreekpunt ZNC Zondag 1 en de supportersvereniging

Algemeen lid: Klaas Dijk

T  06-29414501
E huizedijk@gmail.com

  • Facilitaire zaken
  • Technische Commissie Jeugd en Senioren
  • Aanspreekpunt zondag 3 en Energiecommissie

Algemeen lid: Gerard Jonker

T 06-53784764
E g.jonker@vvznc.nl

  • Inkoop materialen en kleding
  • Jaarlijkse verloting
  • Aanspreekpunt Zondag 4 en de Sponsorcommissie

Algemeen lid: Saskia Dijk

T 06 30 90 93 17
s.dijk@vvznc.nl

  • Kantine
  • Aanspreekpunt activiteitencommissie
  • Aanspreekpunt 100-jarig jubileum

Algemeen lid: René Schut

T 06 10691446
E r.schut@vvznc.nl

  • Jeugdzaken

Algemeen lid: Celine Speelman

T 06 5558 4062
E speelman.celine@gmail.com

  • Ondersteuning penningmeester
  • Aanspreekpunt VR1