Indeling Jeugd vv ZNC seizoen 2019-2020

JO8 (6 tegen 6) 3e klasse
1. Patje, Dylian
2. Niemeijer, Kyvano
3. Been, Hugo
4. Pruim, Roel
5. Hindriks, Julian
6. Twikkeler, Jordi
7. Jong, Johan
8. Dijkstra, Daley


JO9 (6 tegen 6) 3e klasse
1. Huberts, Yvaine
2. Pot, Yoël
3. Wolf, Bas
4. Beishuizen, Mattijs
5. Kroeze, Brandon
6. Dijkema, Benjamin
7. Snaak, Philein
8. Kies, Kevin


JO11-1 (8 tegen 8) 2e klasse G (gemengd)
1. Kamping, Kasper
2. Tiems, Matthijs
3. Mepschen, Tieme
4. Slor, Enzo
5. Loots, Hugo
6. Jansma, Milan
7. Kramer, Naomi
8. Mepschen, Jeroen
9. Munneke, Bas
10. Spijker, Wesley


JO11-2 (8 tegen 8) 4e klasse G (gemengd)
1. Laan, Verena van der
2. Wezeman, Jordy
3. Zwaneveld, Marit
4. Smid, Nienke
5. Weersing, Reinier Helprig
6. Wiltjer, Tim
7. Alssema, Stan
8. Boer, Lars de
9. Patje, Chemaine
10. Dieten, Luuk van
11. Sanneman, Lian


JO13-1 (11 tegen 11) 1e klasse G (gemengd)
1. Hesp, Lennaert
2. Smit, Jesse
3. Sanneman, Ivo
4. Westers, Milan
5. Snaak, Emma
6. Mehmedovic, Mirsad
7. Aardse, Wesley
8. Speijer, Ivan
9. Mustafa, Mohammad
10. Jonker, Stef
11. Dijk, Jesse
12. Been, David
13. Kramer, Ryan
14. Tjepkema, Arne


JO13-2 (11 tegen 11) 3e klasse G (gemengd)
1. Jensema, Ivar
2. Hollander, Bram
3. Munneke, Sven
4. Wolf, Tygo
5. Oosting, Lieke
6. Wijk, Cian van der
7. Boer, Remon
8. Hoek, Corné
9. Zwaneveld, Jesper
10. Karić, Edis
11. Loots, Thijs
12. Jansma, Randie
13. Hollander, Stijn
14. Hiddinga, Stefan
15. Jong, Ruben de
16. Dekker, Siebren


JO15-1 (11 tegen 11) 2e klasse G (gemengd)
1. Melinga, Damiën
2. Niemeijer, Femke
3. Hesp, Laurens
4. Prins, Wilrik
5. Wierenga, Cas
6. Endeman, Wout
7. Jonker, Jorrick
8. Groeneveld, Merijn
9. Klein, Jaron de
10. Been, Jasper
11. Nieuwhof, Chris
12. Lambeck, Arnaud
13. Weerman, Leonie


JO15-2 (11 tegen 11) 3e klasse G (gemengd)
1. Thie, Noëlle
2. Loonstra, Jochem
3. Hoek, Myrthe
4. Melinga, Daniël
5. Blok, Jasper
6. Hollander, Tim
7. Swarts, Nick
8. Kalach, Mohammad
9. Principaal, Bram
10. Dijk, Tristan van
11. Keizer, Tom
12. Meinardi, Vincent
13. Prins, Dani
14. Jay Erades


JO17 (11 tegen 11) 2e klasse
1. Falke, Olaf
2. Pater, Dion
3. Hulsebos, Daan
4. Breider, Hielke
5. Dallinga, Roan
6. Groeneveld, Ruben
7. Stegmeijer, Justin
8. Smit, Julian
9. Doornbos, Teun
10. Doornbos, Joep
11. Dijkhuizen, Steijn
12. Houwen, Roald
13. Drenth, Kjell
14. Dijk, Bram van
15. Offens, Jorn
16. Drenth, Tim
17. Oosting, Robin